• OTOMOTİVİN GELECEĞİ TASARIM YARIŞMASI

OTOMOTİVİN GELECEĞİ TASARIM YARIŞMASI

 

ULUDAĞ OTOMOTİV ENDÜSTRİSİ İHRACATÇILARI BİRLİĞİ (OİB) tarafından Ticaret Bakanlığı desteği ve Türkiye İhracatçılar Meclisi koordinatörlüğünde 2012 yılından bu yana aralıksız düzenlenen Otomotivin Geleceği yarışmaları ile yaratıcı fikirler endüstriye kazandırılıyor.

Yenilikçi fikirlerin, tasarım ve projelerinin sunulacağı Otomotivin Geleceği Tasarım Yarışması, sektörde çalışan profesyoneller, araştırmacılar, akademisyenler, ilgili dallarda eğitim alan öğrenciler ve otomotiv tutkunlarını içine alan geniş bir kitlenin yaratıcı fikirlerini ortaya koyabileceği bir yarışma olması bakımından büyük önem taşıyor.

Son başvuru tarihi 1 Ağustos 2023 olan "Otomotivin Geleceği Tasarım Yarışması"na, otomotiv sektörüne yönelik yenilikçi fikirleriniz ile katılarak Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği (OİB)’in toplamda 1.200.000 TL nakdi ödülünden faydalanabilir, ayrıca yarışma süreci ve sonrasında ULUTEK Teknopark ve Bursa Uludağ TTO desteğiyle başarılı projelerinizin hayata geçirilebilmesi için sanayicilerle tanışma, üniversite ile işbirliği, ULUTEK Kuluçka Merkezi’nde yer alma, eğitim ve mentörlük hizmetleri, şirketleşme ve FSMH süreçlerinde destek alma gibi birçok fırsattan faydalanabilirsiniz.

Yarışma, otomotiv sektörüne yönelik yenilikçi fikri olan tüm girişimci ve girişimci adaylarının katılımına açıktır ve katılım ücretsizdir.

Otomotiv sektörüne yönelik özgün ve yenilikçi tüm projeler yarışma kapsamında değerlendirilmektedir.

ULUTEK ve Bursa Uludağ TTO desteklerinden faydalanabilmek için, proje başvurusu www.ulutek.com.tr/otomotivingelecegi adresi üzerinden yapılmalıdır. Detaylı bilgi için web sitemizi ziyaret edebilir ve iletişime geçebilirsiniz. Tüm girişimcilerimize başarılar diliyoruz.

Saygılarımızla.

Dosyalar

  Tanıtım Broşürü   Yarışma Şartları